УКРАЇНА +38 (03247) 5 53 74
РЕЦЕПЦІЯ +38 096 826 01 31
SPA ЦЕНТР +38 067 672 90 05

Адреса:

вул. Городище 12,
м. Трускавець,
Львівська обл, Україна, 82200

РЕСПУБЛІКА МОЛДОВА:
+373 22 50 03 81
+373 69 24 63 64
+373 69 96 81 81
+373 22 21 03 48

Заявка на бронювання

san.moldova.tr@ukr.net

Відгуки

Відгуки про санаторій «Молдова»

Всього відгуків:3

  • Всім гарного часу доби! Хочеться залишити справжні враження від перебування у санаторії. Від самого потягу тебе заберуть автобусом(що дуже приємно),на вході вас зустрінуть і проведуть до номера,де ви будете жити.Особлива увага,тим хто звик ,що скрізь має бути WI-FI- тут це задоволення лише на першому поверсі,і то,якщо у кафе ажіотаж,то розраховуйте на свій 4G.так надійніше.Незрозуміла ситуація з ліфтом,завжди черга,і якщо ви з верхніх поверхів,я Вам співчуваю,або вчіться ходити пішки,так і швидше і надійніше.)До чистоти в номерах пренензій нуль,дякую дівчатам за чистоту. В їдальні все теж сподобалось,проте по приїзді відпочиваючих з за кордону,годували ще краще)))Може співпало,проте мені і родині так все сподобалося. Лікування на висоті,проте деяким дівчатам треба вміти контролювати свої емоції і слова.(аромотерапія) Відвідувачам також не пагано було б навчитися себе вести,особливо коли Ви йдете на массаж,то не погано було б ,щоб у масажистів була попереджувальна табличка,що зайнято,а не заходять всі кому не лінь,і не теревенять з масажистами по півгодини))))Хоч масажисти тут від Бога)) Ну і басейн…панове,я розумію,що керівництво Молдови на них повпливати не може,проте .якщо написано без золотих прекрас і без плавальних шапочок не йди до басейну,і обов”язково приймати душ,проте деякі громадяни чхати хотіли на правила,і діти малі в дорослому басейні,і волосся по встому басейну,знаєте не дуже приємно.Штрафуйте таких,нехай знають,що правила одні для всіх!.Вцілому відпочинок сподобався,маю надію,що Ви на шляху до покращень,і до великих зарплат своїм працівникам!! До наступної зустрічі ! Нехай Бог допомагає! Слава Україні!

  • Дуже сподобався відпочинок та лікування в санаторії «Молдова». Важливу роль відіграє культурно масові заходи та вечори танців, пішохідні екскурсії з санаторію. З задоволенням послухав і пройшов екскурсію з Олександром Івановичем по Трускавцю. Багато історичних фотографій і фактів.

  • Дуже задоволені відпочинком в санаторії «Молдова». Професійне лікування, уважне ставлення персоналу. Дуже сподобалось, що адміністрація санаторію приділяє увагу культурному відпочинку. Особливо цікавими були пішохідні екскурсії по Трускавцю з Олександром Івановичем. Дякуємо за відпочинок і бажаємо Вам подальшого процвітання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*

*