УКРАЇНА +380 3247 5 53 74
РЕЦЕПЦІЯ +38 096 826 01 31
SPA ЦЕНТР +38 067 672 90 05

Адреса:

вул. Городище 12,
м. Трускавець,
Львівська обл, Україна, 82200

РЕСПУБЛІКА МОЛДОВА:
+37 322 500 381
+373 6 996 81 81
IraNatis Turoperator Кишинів

Заявка на бронювання

san.moldova.tr@ukr.net

Озонотерапія

Озонотерапія – метод лікування із застосуванням медичного озону. Отримують медичний озон за допомогою озонатора з медичного кисню. Історія озонотерапії бере початок в 19 столітті. На сьогоднішній день існує безліч способів застосування озону в медицині. Є два методи озонотерапії – місцевої та системної дії.

Особливо ефективним застосування медичного озону є при захворюванні судин з вираженою гіпоксією: стенокардії, пороках серця, ішемічної хвороби, атеросклерозі. На клітинному рівні озон активує обмінні процеси, покращує мікроциркуляцію крові та газообмін. Застосування озону успішно використовується в хірургії для лікування перитоніту, гнійних ран, трофічних виразках, сепсисі тощо.

Слід зазначити, що систематичні курси озонотерапії істотно поліпшують стан хворих на рак, діабет і дозволяють їм вести нормальний спосіб життя. Озонотерапія з успіхом замінює антибіотики при лікуванні запальних процесів та інфекцій різної етіології.

Сьогодні озонотерапія застосовується в багатьох медичних закладах України, вона добре доповнює та підсилює методи традиційної медицини, до якої наші люди вже звикли. Накопичений досвід дозволяє зробити висновок, що озонотерапія проста в застосуванні, добре переноситься пацієнтами, характеризується практично повною відсутністю непрямих дій і високою ефективністю. Озонотерапія застосовується для лікування і профілактики цукрового діабету, ангіопатії, полінейропатії, ретинопатії, діабетичної стопи, бронхіальної астми, хронічного бронхіту і пневмонії, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, розсіяного склерозу, вегето-судинної дистонії, ішемічного інсульту, мігрені, виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, хронічних гастритів, колітів, хронічного гепатиту, цирозу печінки, псоріазу, нейродерміту, екземи, при профілактиці грипу та вірусних інфекцій.