Карбокситерапія

Карбокситерапія в санаторії Молдова

Ціни на Карбоксітерапію
Обидва суглобаа150 гривен
Паравертебрально180 гривен

Карбокситерапія – це метод лікування, який полягає у введенні підшкірно вуглекислого газу. Це один із найефективніших методів лікування захворювань хребта та суглобів. Ця процедура відома також як газові уколи чи газові ін’єкції, і є дуже популярна на багатьох курортах Західної Європи (Карлові Вари, Маріїнські Лазні). Під впливом вуглекислого газу покращується кровообіг, розширюються кровоносні судини, насичуються киснем тканини, послаблюється больовий синдром, усуваються функціональні зміни опорно-рухового апарату. При введенні СО2 під шкіру відбувається штучне посилення так званого кисневого голодування. Доведено,що при стимуляції вуглекислим газом підвищується концентрація кисню у тканинах більше ніж у 3 рази.

Дозоване введення вуглекислого газу підшкірно застосовують не лише з лікувальною, але і профілактичною метою,а також в косметології. Використання вуглекислого газу поліпшує кровообіг, регенерацію тканин, виводить з організму шлаки, токсини і розщеплює жири. Вуглекислий газ сприяє загоєнню, оновлненню і оздоровленню шкіри, він здатний розбудити сплячі волосяні фолікули.

Карбокситерапія – це як очищення шкіри зсередини, зарядка для клітин. Процедура чудово усуває застійні явища, пов`язані з порушенням кровообігу, посилює обмін речовин, підвищує розумову працездатність, знижує збудливість нервової системи, стимулює моторику органів шлунково-кишкового тракту. Цей метод активно застосовують в лікуванні псоріазу.

Метод карбокситерапії не є новий, має немалу історію застосування в медицині з доведеним лікувальним ефектом. Його застосовували ще у середині минулого століття.

Батьківщиною методу є Франція. Французькі лікарі виявили, що вуглекислий газ прискорює заживлення ран при захворюванні судин ніг. Використовують цей метод і в кардіології, адже доведено, що газові ін`єкції покращують роботу серцево-судинної системи. А з точки зору неврології – це хронічний больовий синдром (остеохондроз, артроз), біль голови, невроз, порушення сну, його якості і тривалості.

Карбокситерапія належить до фізіотерапевтичних методів,таких як ампліпульстерапія магнітотерапія, лазеротерапія, та інші.

Процедуру призначає лікуючий лікар, вірніше, може порекомендувати цей метод пацієнтові. Враховуючи скарги пацієнта та діагноз обирається ділянка, на яку будемо впливати – паравертебрально, суглоби, нижні кінцівки (при варикозній хворобі, діабетичній ангіопатії, полінейропатії).

Процедура проводиться щоденно або через день. В середньому потрібно пройти 5-8 сеансів, хоча в деяких випадках рекомендують 10 або й 12 сеансів. Для збереження досягнутих результатів можна проводити підтримуючі сеанси 1-2 рази на рік.