Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія – промивання кишечника

Бути здоровим у наш час модно і престижно. Наш санаторій «Молдова» пропонує безліч процедур, що дозволяють зберегти молодість і уникнути недуг. Однією з таких є гідроколонотерапія. Основа цього методу дуже давня, але зараз застосування цього способу оздоровлення прямо пов’язане із застосуванням сучасної безпечної техніки.
Наш кишечник – це центр з постачання організму енергією, і саме від його якісної роботи залежить більша частина нашого здоров’я і гарного самопочуття. Зробивши дещо для нього, ви забезпечите рівновагу у всьому організмі.

Як багато залежить від кишечника

Мало хто з нас піклується про збалансоване харчування, адже не даремно кажуть – “ми те – що ми їмо”. Більшість харчується нерегулярно і нераціонально. Як результат виникають відкладення, запори з зменшенням рухливості кишечника, його атонією.
Важко перетравлювальна їжа з низьким вмістом клітковини і високим вмістом жирів засмічує кишечник. З часом калові маси накопичуються і ущільнюються уздовж стінок кишечника, його прохідність ніби не змінена, але травний процес і можливість всмоктувати корисні речовини помітно порушується. А чим довше накопичені шлаки залишаються в організмі, тим щільнішими і токсичнішими вони стають. Таким чином, у організмі розвивається токсичне отруєння.
За деякими даними, з кишечником, так чи інакше, пов’язано до 95% всіх відомих ,на тепер, захворювань. Інтоксикація організму сприяє багатьом хворобам і патологіям. Найпоширеніші серед них: ожиріння, артрит, простатит, гіпертонія, захворювання шкіри, алергії, часті застуди, болі в спині, астми, неприємний запах тіла. Більшість людей з зашлакованим кишечником практично постійно відчувають слабкість і занепад сил.
Гідроколонотерапія – це процедура по промиванню кишечника спеціальною мінеральною водою з метою виведення калових шлаків, дезінтоксикації, корекції мінерального балансу організму і відновленню нормальної кишкової флори.

Гідроколонотерапія сприяє:

  • Очищенню. Токсичні продукти, накопичені за довгий час, виводяться за декілька процедур, не порушуючи при цьому обмін речовин. Після виведення шлаків кишечник починає нормально працювати і засвоювати їжу, при цьому спостерігається омолоджуюча дія.
  • Відновленню перистальтики (скорочення кишкових м’язів, пересувають харчові маси). Відновлюється природна рухова активність кишечника.
  • Відновлення розмірів кишечника.
  • Зупинці запальних процесів, і відновлення основних функцій товстого кишечника.
  • Стимуляції рефлекторних зон. При промиванні кишечника на рефлекторні зони (єднальні з органами) впливає м’який масаж, який активізує ці ділянки.

При промиванні кишечника заповнюється весь обсяг товстого кишечника (від 1,3 до 1,6 м). Процедура триває близько 30 хв.

Результат

Після проведення повного курсу процедур кишечник стає чистим, і організм починає абсорбувати з нього чисту воду, мінерали, вітаміни, амінокислоти та інші корисні речовини. У результаті ваш організм омолоджується, ви відчуваєте прилив сил, енергії, і значно покращуєте своє здоров’я.