УКРАЇНА +38 (03247) 5 53 74
РЕЦЕПЦІЯ +38 096 826 01 31
SPA ЦЕНТР +38 067 672 90 05

Адреса:

вул. Городище 12,
м. Трускавець,
Львівська обл, Україна, 82200

РЕСПУБЛІКА МОЛДОВА:
+373 22 50 03 81
+373 69 24 63 64
+373 69 96 81 81
+373 22 21 03 48

Заявка на бронювання

san.moldova.tr@ukr.net

Підпишіться на новини


Лазні та сауни

Центр банних культур – гордість нашого СПА центру

https://san-moldova.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/bani-i-sauny-3-800x534.jpg

Користь лазень і саун незаперечна, протягом сотень років у багатьох країнах і державах зароджувалися банні традиції, що міцно входили в культуру людей. З усього розмаїття, ми у себе постаралися втілити найвідоміші лазні та сауни різних народів світу, таких як – Турецький хамам, Фінська сауна, Руська баня, Альпійська лазня “Краксен”, Інфрачервона сауна, Аромо сауна (японська).

Хамам


Хамам -самий делікатний і щадний вид лазні. На Сході вважається що турецька лазня – це джерело справжньої насолоди. Широку популярність Хамам отримав завдяки твердженню що “Чистота – половина віри”.

Головною особливістю цього виду парних є певний діапазон температури (30-55 градусів за Цельсієм) з теплим, але дуже інтенсивним паром, вологість повітря може досягати 100%, завдяки такому мікроклімату пар в турецькій лазні дуже приємний і м’який.

Хамам ідеально підходить людям які важко переносять високі температури.

Руська баня


Якщо ви любите “Гарячіше” – то Руська баня саме те, що потрібно. Температура у парній зазвичай тримається на рівні 55-70 градусів, вологість складає 80-90%. Баня не тільки очищає тіло але й допомагає відновити сили та енергію організму, дарує масу позитивних емоцій.

Російська лазня благотворно впливає на кровообіг всіх органів і систем організму, покращує роботу серця та легенів, допомагає зміцнити імунну систему. Як раз для таких цілей після відвідування парної рекомендується занурення або обливання холодною водою.

У нашому СПА центрі для таких цілей існує спеціальні душі де на себе можна вилити ціле відро прохолодної води.

Фінська сауна


Фінська сауна і Російська лазня мають спільне коріння, тому вони мають багато спільного, але головною відмінністю Фінської сауни є дуже низька вологість (5-20%) при температурі повітря 90-100 градусів і вище. Фінську сауну ще називають “сухоповітряною. Ця сауна найкраще виводить шлаки і токсини, покращує стан шкіри, допомагає боротися із зайвою вагою.

Фінська сауна зменшує больові відчуття в м’язах при перевтомі за рахунок збільшення температури тіла і прискорює кровообіг. Потовиділення в сауні досягається в основному завдяки чергуванню сухого пара та холодної води.

Арома сауна


Арома сауна неодмінно сподобається тим хто любить відпочивати і одночасно насолоджуватися ароматами ефірних масел які під впливом гарячих каменів випаровуються і закутують приміщення приємним і легким ароматом.

Арома сауна ефективно при захворюваннях органів дихальної системи заспокійливу дію на організм покращує самопочуття і нормалізує сон.

Інфрачервона сауна


Інфрачервона сауна позитивно впливає на організм вже з першої хвилини перебування в ній. За кілька хвилин в інфрачервоній сауні температура тіла збільшується до 38 градусів, що дозволяє провести ефективну профілактику всіх видів захворювань, що викликаються бактеріями і мікроорганізмами. В той же час, розширюються пори шкіри – це кращий спосіб вивести накопичені в організмі токсини природним шляхом, через піт.

Дослідження показали, що у складі поту, що виділяється за допомогою інфрачервоної сауни, вміст води і твердих речовин (свинець, кадмій, нікель, мідь, натрій) співвідноситься як 80% на 20%. У звичайній сауні це співвідношення виглядає як 95% до 5%.

Інфрачервона сауна дозволяє провести ефективну і безболісну чистку шкіри обличчя, так само як і її омолодження. Інфрачервоне випромінювання дозволяє легко усунути зайвий жир з порів шкіри обличчя, зменшити негативні наслідки кропив’яної лихоманки, сприяє швидкому загоєнню ран і розсмоктуванню шрамів, покращує стан шкіри при псоріазі та екземі, допомагають при реабілітації після пластичних операцій і глибоких пілінгів.

Крім того, інфрачервона сауна значно підвищує імунітет організму, дозволяє позбутися надлишків рідини в організмі і допомагає схуднути.