Підпишіться на новини


Ласкаво просимо в санаторій “Молдова”!

Санаторій «Молдова» – оптимальний вибір для тих, хто збирається на відпочинок та лікування в Трускавець. Інфраструктура санаторію складається зі з’єднаних між собою лікувально-діагностичного, спального корпусів, їдальні, кіноконцертної й танцювальної зали, сучасного СПА-центру з басейнами і саунами європейського рівня, дитячого та спортивих майданчиків, солярію на відкритому повітрі, автостоянки. Комплекс послуг санаторію – одна з кращих пропозицій за ціною та якістю на ринку санаторно-курортного оздоровлення в Трускавці та Україні.

Профільне лікування в Трускавці

Санаторій “Молдова” – єдиний в Трускавці, де, разом з лікуванням профільних для курорту хвороб, проводиться діагностика і лікування захворювань опорно-рухового апарату і периферійної нервової системи методом підводного витягування хребта в комплексі з лікувальними грязями Мертвого моря та радоном.

Медичні технології та методики, які ми використовуємо, дозволяють ефективно лікувати:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та 12-типалої кишки, хр. гастрит, панкреатит, хр. коліт);
 • захворювання гепабіліарної системи (хр. холецистит, хр. гепатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яна хвороба);
 • захворювання сечостатевої системи (цистит, хр. пієлонефрит, хр. простатит, сечокам’яна хвороба);
 • захворювання обміну речовин (цукровий діабет, подагра, ожиріння);
 • захворювання опорно-рухового апарату (обмінні артрити, остеохондроз, протрузії, грижі хребта)

Унікальність санаторію

 • зручне розташування;
 • сучасний СПА-центр;
 • власний бювет;
 • лікування опорно-рухового апарату;
 • салон кліматотерапії “Мертве море” (грязі Мертвого моря);
 • кваліфікований персонал;
 • наявність медичних кафедр та науковців, серед яких – чотири кандидати медичних наук.

Розташування

Санаторій «Молдова» знаходиться в зеленій частині міста, далеко від галасливих вулиць і транспортних артерій. Територія санаторію плавно переходить в міський парк. До бюветів мінеральних вод через парк ведуть пішохідні доріжки (приблизно 10-15 хв. пішки). З лютого 2016 року на базі санаторію введений в експлуатацію власний бювет трускавецьких і моршинських мінеральних вод.

Місто Трускавець знаходиться в чарівній долині передгір’я східних Карпат, на висоті 350 м. над рівнем моря і за 100 км. від обласного центру – м. Львова. Оточують місто схили гір, покриті хвойними і листяними породами дерев. Характерним для Трускавця є помірно вологий клімат.

Трускавець – надзвичайно привабливе зелене місто, наповнене чистим карпатським повітрям. Завдяки своїм природно-кліматичним чинникам Трускавець вважається одним з найкращих міст в Україні для проживання.

Відомо, що статус курорту місто отримало з часів зведення перших приміщень для ванн в 1827 році. Адже спочатку мінеральні води використовувалися лише для купання. Хоча лікувальні властивості трускавецьких мінеральних вод були відомі ще з 1578 року, вперше про них заявив королівський лікар Войцех Очко.

Бальнеологічний курорт Трускавець – один з найвідоміших курортів Європи, який не має аналогів у світі за своїми лікувальними чинниками. Понад 14 природних джерел мінеральних вод та поклади “гірського воску” (озокериту) роблять Трускавець унікальним оздоровчим курортом України.

Трускавець – це курорт, де панує спокій і робиться все для того, щоб гості міста могли не лише оздоровитися, а й цікаво провести вільний час. Тут все налаштовує на неквапливий і, разом із тим, цікавий відпочинок. До послуг відпочивальників – кінотеатр, торгові центри, музеї, Палац культури, безліч кафе, ресторанів, новий і єдиний в західній Україні дельфінарій, а також інші розважальні центри.

Веб-камери Трускавця