Підпишіться на новини


Ласкаво просимо в санаторій “Молдова”!

Санаторій «Молдова» – оптимальний вибір для тих, хто збирається на відпочинок та лікування в Трускавець. Інфраструктура санаторію складається зі з’єднаних між собою лікувально-діагностичного, спального корпусів, їдальні, кіноконцертної й танцювальної зали, сучасного СПА-центру з басейнами і саунами європейського рівня, дитячого та спортивих майданчиків, солярію на відкритому повітрі, автостоянки. Комплекс послуг санаторію – одна з кращих пропозицій за ціною та якістю на ринку санаторно-курортного оздоровлення в Трускавці та Україні.

Профільне лікування в Трускавці

Санаторій “Молдова” – єдиний в Трускавці, де, разом з лікуванням профільних для курорту хвороб, проводиться діагностика і лікування захворювань опорно-рухового апарату і периферійної нервової системи методом підводного витягування хребта в комплексі з лікувальними грязями Мертвого моря та радоном.

Медичні технології та методики, які ми використовуємо, дозволяють ефективно лікувати:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та 12-типалої кишки, хр. гастрит, панкреатит, хр. коліт);
 • захворювання гепабіліарної системи (хр. холецистит, хр. гепатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яна хвороба);
 • захворювання сечостатевої системи (цистит, хр. пієлонефрит, хр. простатит, сечокам’яна хвороба);
 • захворювання обміну речовин (цукровий діабет, подагра, ожиріння);
 • захворювання опорно-рухового апарату (обмінні артрити, остеохондроз, протрузії, грижі хребта)

Унікальність санаторію

 • зручне розташування;
 • сучасний СПА-центр;
 • власний бювет;
 • лікування опорно-рухового апарату;
 • салон кліматотерапії “Мертве море” (грязі Мертвого моря);
 • кваліфікований персонал;
 • наявність медичних кафедр та науковців, серед яких – чотири кандидати медичних наук.

Розташування

Санаторій «Молдова» знаходиться в зеленій частині міста, далеко від галасливих вулиць і транспортних артерій. Територія санаторію плавно переходить в міський парк. До бюветів мінеральних вод через парк ведуть пішохідні доріжки (приблизно 10-15 хв. пішки). З лютого 2016 року на базі санаторію введений в експлуатацію власний бювет трускавецьких і моршинських мінеральних вод.

Місто Трускавець знаходиться в чарівній долині передгір’я східних Карпат, на висоті 350 м. над рівнем моря і за 100 км. від обласного центру – м. Львова. Оточують місто схили гір, покриті хвойними і листяними породами дерев. Характерним для Трускавця є помірно вологий клімат.

Трускавець – надзвичайно привабливе зелене місто, наповнене чистим карпатським повітрям. Завдяки своїм природно-кліматичним чинникам Трускавець вважається одним з найкращих міст в Україні для проживання.

Відомо, що статус курорту місто отримало з часів зведення перших приміщень для ванн в 1827 році. Адже спочатку мінеральні води використовувалися лише для купання. Хоча лікувальні властивості трускавецьких мінеральних вод були відомі ще з 1578 року, вперше про них заявив королівський лікар Войцех Очко.

Бальнеологічний курорт Трускавець – один з найвідоміших курортів Європи, який не має аналогів у світі за своїми лікувальними чинниками. Понад 14 природних джерел мінеральних вод та поклади “гірського воску” (озокериту) роблять Трускавець унікальним оздоровчим курортом України.

Трускавець – це курорт, де панує спокій і робиться все для того, щоб гості міста могли не лише оздоровитися, а й цікаво провести вільний час. Тут все налаштовує на неквапливий і, разом із тим, цікавий відпочинок. До послуг відпочивальників – кінотеатр, торгові центри, музеї, Палац культури, безліч кафе, ресторанів, новий і єдиний в західній Україні дельфінарій, а також інші розважальні центри.

Веб-камери Трускавця

Оздоровчий і лікувальний туризм в Україні

Оздоровчий туризм в світі

Оздоровчий туризм зародився багато років тому. Є спогади про лікарський туризмі греків ще в античні часи. Цілющі властивості мінеральних вод і лікувальних грязей люди навчилися використовувати з давніх-давен.

Одними з найвідоміших в світі стали курорти Мертвого моря в Ізраїлі, які славляться лікувальними грязями. Але курортна інфраструктура також прекрасно розвинена в багатьох інших країнах: Франції, Італії, Чехії, Болгарії, Німеччині та Україні. Оздоровчий тур в одну з цих країн надасть вам масу можливостей в сфері відновлення та відпочинку.

Сучасний туризм в оздоровчих цілях в тому вигляді, в якому ми його знаємо, з'явився в ХХ столітті. Особливо затребуваним він став в нашому столітті. Адже поєднати відпочинок і профілактичне лікування не тільки корисно, але й приємно.

Лікарський туризм в Україні

Популярність курортів і санаторіїв продовжує зростати. В Україні знаходиться велика кількість мінеральних джерел вод, які благотворно впливають на життєво важливі процеси в організмі людини. Значний відсоток їх знаходиться на території, прилеглій до гірського хребта Карпат. Саме тут, в екологічно чистому районі, можна відпочити від міської метушні і відновити захисні реакції організму.

Місто Трускавець - один з відомих санаторно-курортних центрів України. Він почав свій курортний шлях ще в дев'ятнадцятому столітті. Офіційною датою заснування курорту став 1827 рік. Тут поєдналися доброчинне природне середовище, прекрасно розвинена інфраструктура і 24 джерела цілющих вод, аналогів яким немає в усьому світі. Місто Трускавець єдиний в своєму роді курорт Європи, куди стікається величезна кількість туристів щороку, щоб випробувати лікувальні властивості української землі. Витончений етно-стиль і чудова природа налаштовують на відпочинок і релаксації.

Місту вдалося об'єднати сучасні досягнення в області лікування і профілактики захворювань з первісним розміреним способом життя. Чудова природа, гірське повітря, затишні вкриті бруківкою вулиці - все налаштовує до відновлення і внутрішньої гармонії. Оздоровлення в Трускавці щороку проходить величезна кількість людей з усіх країн світу.

Оздоровчі курорти України функціонують цілий рік. Здравниці західного регіону визнані унікальними в своєму роді. У поєднанні з кваліфікованою допомогою фахівців і лікувальних процедур вони здатні змінити ваше життя і погляд на здоровий спосіб життя і відпочинок.

Санаторій "Молдова" - перлина Трускавця.

Одним з найпопулярніших і комфортабельних в м.Трускавець став санаторій "Молдова". Він славиться ідеальним поєднанням оздоровчих процесів, висококваліфікованим персоналом, розвиненою інфраструктурою і приємним оточенням.

Широкий спектр лікувальних процедур і програм, що представлені в оздоровчо-профілактичному центрі "Молдова", здатні:

 • підвищити імунітет,
 • відновити сили,
 • реабілітувати організм після захворювань,
 • активувати захисні реакції людини.

Безліч сучасних процедур санаторію націлені на поєднання зміцнення здоров'я і краси, що особливо важливо для цінуюючих себе жінок, які бажають залишатися в тренді в будь-якому віці. Для кожного відвідувача індивідуально підбирається програма дієтичного харчування і рекомендований комплекс оздоровчих фізичних занять.

Потрібно відзначити, що натуральне середовище і продукти природи завжди стоятимуть на щабель вище вітамінів, добавок і ліків, створених хімічним способом. Користь від санаторних умов незамінна при відновленні організму і профілактичному лікуванні.

Лікувальні процедури санаторію "Молдова"

Лікування в Трускавці націлене на цілий ряд захворювань. Особливо результативними стали досягнення лікарів санаторію в боротьбі із захворюваннями:

 • хребта і суглобів,
 • системи травлення,
 • сечостатевої системи,
 • дихальних органів і шляхів.

У зв'язку з малорухливим способом життя або навпаки, через великі навантажень, багато людей стикаються з проблемами з хребтом, суглобами, утворенням гриж, розвитком остеохондрозу та інших захворювань. Наш центр пропонує цілий спектр послуг, спрямованих на лікування та профілактику цих захворювань.
Програма лікування опорно-рухового апарату включає в себе:

 • підводне витяжіння хребетних дисків,
 • гідромасаж,
 • фізіотерапію,
 • ручний лікувальний масаж спини,
 • лікувальні фізичні заняття,
 • кінезітерапію,
 • грязелікування,
 • термальні ванни.

Систему лікування, перелік основних та додаткових процедур визначає ваш особистий лікар в санаторії. Ви завжди можете отримати консультацію, а в процесі лікування доречне коригування особистої програми.

У санаторії "Молдова" передбачені високоякісні консультації фахівців, інструментальне і лабораторне обстеження і санаторно-курортне лікування. Для цього розроблено найширший перелік лікувальних і профілактичних процедур із застосуванням цілющих мінеральних вод, сучасного обладнання, передових технологій та неоціненного досвіду наших фахівців.

Цілющі властивості мінеральних вод

Але ми не забули і про комфорт і відпочинок наших відвідувачів. У санаторії діє SPA-центр для вашої релаксації і традиційного оздоровчого відпочинку. Він включає в себе басейни для дорослих і дітей і цілий банний комплекс різних спрямувань. У нас ви знайдете російську, турецьку, альпійську лазні, фінську сауну, аромо- і інфрачервону сауни. А також до ваших послуг масажні та косметологічні процедури.

Неоціненні дари карпатської природи у вигляді мінеральної води "Моршинська" і "Трускавецька" сприяють ефективному лікуванню захворювань:

 • Системи травлення - шлунка, кишечника і пов'язаних з ним органів (виразки, гастриту, панкреатиту, коліту, захворювань 12-палої кишки);
 • Гепабіліарной системи (дискінезія ж / ч-вивідних шляхів, гепатит, холецистит, камені в нирках і жовчному міхурі);
 • Сечостатевої системи (цистит, простатит, камені в сечовому міхурі та ін.);
 • Порушення метаболізму (цукровий діабет, ожиріння).

Роль грає не якась окрема процедура, а цілий комплекс правильного діагностування і лікування. Тому відтворити самостійно подібні процеси в домашніх умовах неможливо.

Професійний підхід кожного фахівця і проведенні кожної процедури в суворому режимі і комплексі дають необхідний результат.

 • До комплексного рішення ми відносимо:
  мінеральні води (прийом всередину, ванни, зрошення);
 • лікувальні грязі;
 • спеціалізовані вузькоспрямовані процедури;
 • ландшафтно-кліматичні умови;
 • психологічне налаштування до відновлення.

Новітнє обладнання, впровадження передових оздоровчих процедур, фахівці високого рівня - все це створює запоруку для вашого ефективного і корисного оздоровчого туру.

Поєднання турботи про здоров'я та відпочинок в санаторії "Молдова"

Курорт "Молдова" в м.Трускавець пропонує також оздоровчі, антистресові і косметологічні процедури, які підійдуть і абсолютно здоровим людям.
До вашого задоволення представлені:

 • аромотерапія,
 • озонотерапія,
 • лікувальна гімнастика,
 • кріо- і пластичний масаж,
 • маски і догляд за шкірою,
 • настільні і спортивні ігри,
 • танцювальні вечори,
 • тури вихідного дня.

Активувати захисні функції організму вам допоможуть наші лікарі і медперсонал.
Відпочиваючи в санаторії "Молдова" ви отримаєте незабутні враження та високий результат в зміцненні організму.

Чому варто вибирати санаторно-курортний відпочинок?

Зміцнити здоров'я в комфортному санаторно-курортному закладі, відновити і розвинути фізичні, психологічні та емоційні сили для сучасної людини стало необхідністю.
Оздоровлення в Україні - максимально корисний, вигідний і порівняно недорогий спосіб відпочинку, реабілітації та профілактики захворювань. Санаторій "Молдова" в мальовничому місті Трускавець готовий прийняти вас в будь-який час. Доступні ціни, здоровий клімат і якісний сервіс - головні переваги відпочинку в Трускавці.
Не відкладайте питання про своє здоров'я, подбайте про якісний корисний відпочинок з лікувально-оздоровчим комплексом "Молдова" і ви відчуєте результат негайно.