Лазні та сауни

Центр банних культур – гордість нашого СПА центру

Лазні та сауни
Користь лазень і саун незаперечна, протягом сотень років у багатьох країнах і державах зароджувалися банні традиції, що міцно входили в культуру людей. З усього розмаїття, ми у себе постаралися втілити найвідоміші лазні та сауни різних народів світу, таких як – Турецький хамам, Фінська сауна, Руська баня, Альпійська лазня “Краксен”, Інфрачервона сауна, Аромо сауна (японська).

Коротка характеристика лазень


Хамам

Турецька сауна Хамам

Хамам -самий делікатний і щадний вид лазні. На Сході вважається що турецька лазня – це джерело справжньої насолоди. Широку популярність Хамам отримав завдяки твердженню що “Чистота – половина віри”. Головною особливістю цього виду парних є певний діапазон температури (30-55 градусів за Цельсієм) з теплим, але дуже інтенсивним паром, вологість повітря може досягати 100%, завдяки такому мікроклімату пар в турецькій лазні дуже приємний і м’який. Хамам ідеально підходить людям які важко переносять високі температури.

Російська лазня

Російська лазня

Якщо ви любите “Гарячіше” – то Руська баня саме те, що потрібно. Температура у парній зазвичай тримається на рівні 55-70 градусів, вологість складає 80-90%. Баня не тільки очищає тіло але й допомагає відновити сили та енергію організму, дарує масу позитивних емоцій. Російська лазня благотворно впливає на кровообіг всіх органів і систем організму, покращує роботу серця та легенів, допомагає зміцнити імунну систему. Як раз для таких цілей після відвідування парної рекомендується занурення або обливання холодною водою. У нашому СПА центрі для таких цілей існує спеціальні душі де на себе можна вильоту ціле відро прохолодної води.

Фінська сауна

Фінська сауна

Фінська сауна і Російська лазня мають спільне коріння, тому вони мають багато спільного, але головною відмінністю Фінської сауни є дуже низька вологість (5-20%) при температурі повітря 90-100 градусів і вище. Фінську сауну ще називають “сухоповітряною. Ця сауна найкраще виводить шлаки і токсини, покращує стан шкіри, допомагає боротися із зайвою вагою. Фінська сауна зменшує больові відчуття в м’язах при перевтомі за рахунок збільшення температури тіла і прискорює кровообіг. Потовиділення в сауні досягається в основному завдяки чергуванню сухого пара та холодної води.

Арома сауна

Арома сауна

Арома сауна неодмінно сподобається тим хто любить відпочивати і одночасно насолоджуватися ароматами ефірних масел які під впливом гарячих каменів випаровуються і закутують приміщення приємним і легким ароматом. Арома сауна ефективна при захворюваннях органів дихальної системи, має заспокійливу дію на організм, покращує самопочуття і нормалізує сон.

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна позитивно впливає на організм вже з першої хвилини перебування в ній. За кілька хвилин в інфрачервоній сауні температура тіла збільшується до 38 градусів, що дозволяє провести ефективну профілактику всіх видів захворювань, що викликаються бактеріями і мікроорганізмами. В той же час, розширюються пори шкіри – це кращий спосіб вивести накопичені в організмі токсини природним шляхом, через піт. Дослідження показали, що у складі поту, що виділяється за допомогою інфрачервоної сауни, вміст води і твердих речовин (свинець, кадмій, нікель, мідь, натрій) співвідноситься як 80% на 20%. У звичайній сауні це співвідношення виглядає як 95% до 5%. Інфрачервона сауна дозволяє провести ефективну і безболісну чистку шкіри обличчя, так само як і її омолодження. Інфрачервоне випромінювання дозволяє легко усунути зайвий жир з порів шкіри обличчя, зменшити негативні наслідки кропив’яної лихоманки, сприяє швидкому загоєнню ран і розсмоктуванню шрамів, покращує стан шкіри при псоріазі та екземі, допомагають при реабілітації після пластичних операцій і глибоких пілінгів.Крім того, інфрачервона сауна значно підвищує імунітет організму, дозволяє позбутися надлишків рідини в організмі і допомагає схуднути.